2026-02-19

Zajęcia gimnastyczne wzmacniające kręgosłup znów dostępne dla mieszkańców

Szanowni Mieszkańcy,

zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy kolejny cykl bezpłatnych zajęć gimnastycznych „Zdrowy kręgosłup”.

Zajęcia startują 03 marca 2026 r. (wtorek) i bedą odbywać się w godzinach od 18:30 do 19:30, w każdy wtorek aż do końca maja 2026 roku.

Zajęcia poprowadzi Magdalena Kozak – instruktor nowoczesnych form gimnastyki, trener akrobatyki. Odbywać się one będą w małej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Ustroniu Morskim, przy ul. Wojska Polskiego 8.

Dla mieszkańców gminy Ustronie Morskie udział w zajęciach jest bezpłatny!

Zajęcia dofinansowane z Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2026.

Zapisy sms-em pod nr tel.: 507 744 877.

Czytaj także: