2026-02-19
Zajęcia gimnastyczne wzmacniające kręgosłup znów dostępne dla mieszkańców
Szanowni Mieszkańcy,
zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy kolejny cykl bezpłatnych zajęć gimnastycznych „Zdrowy kręgosłup”.
Zajęcia startują 03 marca 2026 r. (wtorek) i bedą odbywać się w godzinach od 18:30 do 19:30, w każdy wtorek aż do końca maja 2026 roku.
Zajęcia poprowadzi Magdalena Kozak – instruktor nowoczesnych form gimnastyki, trener akrobatyki. Odbywać się one będą w małej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Ustroniu Morskim, przy ul. Wojska Polskiego 8.
Dla mieszkańców gminy Ustronie Morskie udział w zajęciach jest bezpłatny!
Zajęcia dofinansowane z Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2026.
Zapisy sms-em pod nr tel.: 507 744 877.


.png)






.png)










.jpg)