Rozmowy o najlepszych rozwiązaniach dla inwestycji związanej z budową ciągu pieszo-rowerowego w Gwiździe
Jak informowaliśmy wcześniej w tym miejscu, trwają prace nad koncepcją projektową inwestycji pn.: „Budowa drogi pieszo-rowerowej przy drodze wojewódzkiej nr 165, łączącej Ustronie Morskie z miejscowością Gwizd”.
W związku z powyższym Wójt Gminy Ustronie Morskie Grzegorz Czachorowski wraz z Panią Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej Elżbietą Retyk oraz projektantem Panem Bartoszem Sontowskim spotkali sie dziś z przedstawicielami Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, by uzgodnić możliwie najlepsze rozwiązania dla inwestycji w rejonie skrzyżowania z aleją Lipową w miejscowości Gwizd.
Zgodnie z sygnałami mieszkańców, Gmina dokłada wszelkich starań, by inwestycja uwzględniała kwestie bezpieczeństwa zarówno w ruchu drogowym, rowerowym, a w tym przypadku szczególnie pieszym.
O dalszych pracach i ustaleniach będziemy Państwa na bieżąco informować.


.png)







.png)












.jpg)