2019-05-15

Rowery i puchary zdobyte ! Ustronie Morskie najlepsze !

14 maja, w Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu odbyła się kolejna edycja  Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych rywalizowała i wykazywała się wiedzą, umiejętnościami w zakresie  jazdy na dwóch kółkach, a także znajomością przepisów ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy. Pierwsze miejsca, zarówno w drużynie jak i indywidualne zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim. W kategorii wiekowej 10 - 12 lat pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Zając, w kategorii uczniów starszych zwyciężył Kuba Węclewski. Zwycięskie drużyny wystąpiły w składzie: Małgorzata Zając, Zuzanna Bolechowska, Sammy Dudek, Mateusz Ciba oraz Kuba Węclewski, Nikola Liszka i Wiktoria Rudzka. Najlepsi zawodnicy otrzymali w nagrodę puchary i rowery górskie. Pozostali uczestnicy dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczyła wójt Bernadeta Borkowska. Brawa i podziękowania należą się także Tadeuszowi Winnikowi, który od wielu lat przygotowuje ustrońską drużynę do udziału w tym turnieju. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty.