Menu
X
2019-04-26

Nagrody i wyróżnienia w konkursie "MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA"

26 kwietnia, w Szkole Podstawowej w Ustroniu Morskim rozstrzygnięto  XXVII edycję KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA – MOJA EUROPA”. Nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu wręczyła dyrektor szkoły Mariola Ostrowska.

W tym roku, w gronie nagrodzonych znaleźli się:
W KATEGORII PRZEDSZKOLE
nagrody
Paulina Konfederak   - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Pola Marciniak           - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Elfi Wiciaż                  - Przedszkole w Ustroniu Morskim
wyróżnienia
Magdalena Kalińska    - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Katarzyna Skonieczna - Przedszkole w Ustroniu Morskim
Julian Stachowski        - Przedszkole w Ustroniu Morskim

W KATEGORII KLAS I – III
nagrody
Maria Adamczewska    - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Maja Brzezińska           - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Magdalena Wardzińska - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
wyróżnienia
Maja Dudek                  - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Noemi Grobelska         - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Antoni Klukowski          - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Roksana Tataro            - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

W KATEGORII KLAS IV - VIII
nagrody
Maria Cholewińska - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Anastazja Olejnik - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Aleksandra Piotrowska - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Oskar Rękas - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
wyróżnienia
Maksym Kalociński - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Amelia Klukowska - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Zuzanna Miller - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Laura Pietrzak - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim 
Oskar Rękas - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Maja Rojek - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Aleksandra Sałach - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Amelia Januszewska - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

W KATEGORII GIMNAZJUM
nagrody 
Hanna Komorowska - Gimnazjum nr 42 w Szczecinie
Aleksandra Lipska - Gimnazjum w Ustroniu Morskim

W KATEGORII IMPRESJE-EKSPRESJE
nagrody
Marta Kucharycz - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Wiktor Psykała - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Patrycja Zasada - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
wyróżnienia 
Kamila Kameduła - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Marta Oleszczuk  - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Wiktoria Osman   - Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Kinga Szulecka  - Gimnazjum w Ustroniu Morskim

Do pobrania:

katalog wystawy tutaj
katalog prac tutaj 

Serdecznie gratulujemy. 

Czytaj także: