Menu
X
2019-04-15

Ustrońscy pływacy z medalami

W sobotę i niedzielę 6 i 7 kwietnia 2019 r. na starcie XI Otwartych Mistrzostw Kołobrzegu w Pływaniu stawiło się 298 uczestników z 16 klubów i szkółek województwa zachodniopomorskiego. W rywalizacji sportowej nie mogło zabraknąć zawodników z Ustronia Morskiego, reprezentujących Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ oraz Fundację Pływamy i Ratujemy.

W generalnej klasyfikacji nasi pływacy zdobyli łącznie 30 medali: 8 złotych, 10 srebrnych i 12 brązowych.

Poniżej zestawienie miejsc , w poszczególnych konkurencjach sportowych oraz wykaz zawodników biorących udział w zawodach pływackich.

Magdalena Kalińska – III miejsce na dystansie 25 m z przyborem

Oliwia Surdyk – I miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym, I miejsce na dystansie 50 stylem grzbietowym, I miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym i II na dystansie 50 m stylem klasycznym

Aleksandra Windorpska – II miejsce na dystansie 50 stylem grzbietowym, II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym,  III miejsce na dystansie 50 m stylem zmiennym

Justyna Klimorowska – II miejsce na dystansie 50 m i III miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym

Maria Makowska – III miejsce na dystansie 50 i 100 m stylem klasycznym

Zuzanna Pytloch – II miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym, II miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym i III miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym

Maksymilian Angerman - II miejsce 25 m stylem grzbietowym i III miejsce 25 m z przyborem
Hanna Apriasz - Gryglicka - V miejsce 25 m stylem grzbietowym i XII miejsce 25 m z przyborem
Zuzanna Apriasz - Gryglicka - XIV miejsce 25 m stylem grzbietowym
Gnieciak Hanna - XVII miejsce 25 m stylem grzbietowym i XVIII miejsce 25 m stylem dowolnym
Oliwia Karabelska - X miejsce 25 m stylem grzbietowym i X miejsce 25 m stylem dowolnym
Kornel Kargul - Grobla - V miejsce 25 m z przyborem i VIII miejsce 25 m stylem grzbietowym
Kacper Klęczkowski - IX miejsce 25 m stylem grzbietowym i X miejsce 25 m z przyborem
Pola Marciniak - IV miejsce 25 m stylem grzbietowym i X miejsce 25 m z przyborem
Natasza Stępień - I miejsce 25 m stylem grzbietowym i IX miejsce 25 m z przyborem
Feliks Suder - Maksymowicz - IX miejsce 25 m z przyborem
Izabela Szumowska - XII miejsce 25 m stylem dowolnym i XV miejsce 25 m stylem grzbietowym
Bartosz Wolniewicz - IV miejsce 25 m stylem grzbietowym i VII miejsce 25 m z przyborem
Wojciech Woltmann - VII miejsce 25 m stylem grzbietowym i XII miejsce 25 m z przyborem
Wiktoria Wróblewska - VII miejsce 25 m stylem grzbietowym i VIII miejsce 25 m z przyborem
Magdalena Bartczak - I miejsce 50 m stylem motylkowym, IX miejsce 50 m stylem dowolnym, III miejsce 100 m stylem zmiennym i IV miejsce 100 m stylem dowolnym
Marta Ciba - I miejsce stylem klasycznym, IV miejsce 50 m stylem dowolnym i IV miejsce 100 m stylem dowolnym
Mateusz Ciba - II miejsce 50 m stylem motylkowym, III miejsce 50 m stylem dowolnym, III miejsce 100 m stylem zmiennym i VI miejsce 100 m stylem dowolnym
Patrycja Dojka - I miejsce 50 m stylem grzbietowym, II miejsce 100 stylem dowolnym, I miejsce 50 m stylem klasycznym i III miejsce 50 m stylem dowolnym
Karol Wolniewicz - IV miejsce 50 m stylem grzbietowym, VII miejsce 100 m stylem dowolnym, IV miejsce 100 m stylem grzbietowym i VI miejsce 50 m stylem dowolnym 
Zuzanna Woltmann - IV miejsce 50 m stylem klasycznym, IV miejsce 50 m stylem motylkowym, IV miejsce 50 m stylem grzbietowym i VI miejsce 100 m stylem dowolnym
Małgorzata Zając - II miejsce 50 m stylem klasycznym, VI miejsce 50 m stylem dowolnym, V miejsce 100 m stylem zmiennym i III miejsce 100 m stylem dowolnym
Alan Parysiak - VII miejsce 50 m stylem grzbietowym
Roksana Hofman - I miejsce 50 m stylem motylkowym, I miejsce 50 m stylem dowolnym, I miejsce 100 m style dowolnym i IV miejsce 50 m stylem grzbietowym
Sara Hofman - IV miejsce 50 m stylem dowolnym, IV miejsce 50 m stylem grzbietowym i V miejsce 100 m stylem dowolnym

Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie reprezentowali: Magdalena Kalińska, Julia Regińska, Oliwier Bajerowski, Borys Rydz, Wojciech Szwajłyk, Julia Kotlińska, Lena Mastalerz, Olga Męch, Maja Wruck, Borys Bartczak, Dominik Shlegel, Oliwia Surdyk, Aleksandra Windorpska, Igor Rymaszewski, Borys Struszczak, Dawid Wróblewski, Justyna Klimorowska, Maria Makowska, Zuzanna Pytloch i Julia Wruck.

Serdecznie gratulujemy.

  • Fundacja Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie
    Fundacja Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie
  • Fundacja Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie
    Fundacja Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie
  • UKS,,Sokół" Ustronie Morskie
    UKS,,Sokół" Ustronie Morskie
  • UKS,,Sokół" Ustronie Morskie
    UKS,,Sokół" Ustronie Morskie
  • UKS,,Sokół" Ustronie Morskie
    UKS,,Sokół" Ustronie Morskie
  • UKS,,Sokół" Ustronie Morskie
    UKS,,Sokół" Ustronie Morskie

Czytaj także: