Menu
X
2017-11-30

Wyniki - Zawodów Pływackich

28 listopada br. odbyły się organizowane przez Szkołę Podstawową, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” – VII MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE „HELIOS 2017”. Przy oprawie muzycznej przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury do rywalizacji przystąpiło 139 zawodników ze Szkoły Podstawowej w Mielnie, Gościnie, Tymieniu, Szkoły Podstawowej nr 3 z Koszalina oraz Ustronia Morskiego – gospodarza sportowych zmagań. Nie zawiedli także rodzice, członkowie UKS „Sokół”, którzy bardzo licznie zaangażowali się w kulinarno – sędziowską obsługę zawodów. Dla jednych był to pierwszy udział w zawodach sportowych, dla innych możliwość sprawdzenia swoich możliwości i poprawy osiągnięć życiowych. Ogromne emocje, radość, łzy, a dla każdego uczestnika słodki prezent od Mikołaja i pamiątkowy dyplom. 

Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, dyplomy, mikołajkowe nagrody, które w trakcie uroczystej dekoracji we wszystkich kategoriach wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim Pani Mariola Ostrowska. 

Pierwsze ,,trójki" – pomiar ręczny

VII MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE „HELIOS 2017”

Ustronie Morskie, 28.11.2017 r.
 

Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. I (rocznik 2010 i mł.): 

1. OLGA MĘCH (SP USTRONIE MORSKIE) - 26,39

2. JULIA KOTLIŃSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 31,00

3. LENA MASTALERZ (SP TYMIEŃ) - 35,50
 

Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl dowolny – kl. I (rocznik 2010 i mł.):

1. DOMINIK SHLEGEL (SP USTRONIE MORSKIE) - 32,09

2. KAMIL MAŁYSZEWICZ (SP USTRONIE MORSKIE) - 34,56

3. MARCIN TRZESZCZKOWSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 38,60
 

Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. II (rocznik 2009):

1. OLIWIA SURDYK (SP USTRONIE MORSKIE) - 19,69

2. ALEKSANDRA WINDORPSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 20,19

3. KLAUDIA ŻUBRYJ (SP MIELNO) - 26,70
 

Konkurencja 4: chłopcy – 25 m – styl dowolny – kl. II (rocznik 2009):

1. JAKUB ŻEROMSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 25,03

2. IGOR RYMASZEWSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 25,17

3. DAWID WRÓBLEWSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 26,50
 

Konkurencja 5: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. III (rocznik 2008):

1. PATRYCJA DOJKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 18,36

2. MAŁGORZATA ZAJĄC (SP USTRONIE MORSKIE) - 19,43

3. SARA HOFMAN (SP USTRONIE MORSKIE) - 20,23
 

Konkurencja 6: chłopcy – 25 m – styl dowolny – kl. III (rocznik 2008):

1. MATEUSZ CIBA (SP USTRONIE MORSKIE) - 16,75

2. SAMMY DUDEK (SP USTRONIE MORSKIE) - 23,34

3. MAKSYMILIAN CYBULA (SP 3 KOSZALIN) - 24,58
 

Konkurencja 7: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – kl. I – III SP (roczniki 2008 i mł.):

1. SP USTRONIE MORSKIE - 1.21,60

PATRYCJA DOJKA

MAŁGORZATA ZAJĄC, 

MATEUSZ CIBA,

SAMMY DUDEK

2. SP USTRONIE MORSKIE - 1.32,59

IGOR RYMASZEWSKI,

DAWID WRÓBLEWSKI

SARA HOFMAN, 

ALEKSANDRA WINDORPSKA

3. SP KOSZALIN - 1.42,16

ALICJA OSTROWSKA, 

KLAUDIA SIUDA,

MICHAŁ CAR

MAKSYMILIAN CYBULA
 

Konkurencja 8: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. IV – V SP (roczniki 2007 – 2006):

1. ROKSANA HOFMAN (SP USTRONIE MORSKIE) - 39,20

2. JUSTYNA KLIMOROWSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 40,66

3. MARIA MAKOWSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 42,62
 

Konkurencja 9: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. IV – V SP (roczniki 2007 – 2006):

1. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI (SP 3 KOSZALIN) - 40,48

2. KAROL WOLNIEWICZ (SP USTRONIE MORSKIE) - 46,90

3. ALEKSANDER TARAMAS (SP USTRONIE MORSKIE) - 51,71
 

Konkurencja 10: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. VI – VII SP (roczniki 2005 – 2004):

1. MARCELINA BIELAK (SP USTRONIE MORSKIE) - 42,08

2. ZUZANNA PYTLOCH (SP USTRONIE MORSKIE) - 42,59

3. MARTA CIBA (SP USTRONIE MORSKIE) - 49,02
 

Konkurencja 11: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. VI – VII SP (roczniki 2005 – 2004):

1. KRZYSZTOF ZAJĄC (SP USTRONIE MORSKIE) - 39,06

2. FILIP LUBACZ (SP 3 KOSZALIN) - 44,08

3. DAMIAN KUBIAK SP USTRONIE MORSKIE 46,18
 

Konkurencja 12: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. II – III Gim. (roczniki 2003 – 2002):

1. ANNA STECYNA (SP KOSZALIN) - 53,12

2. PATRYCJA ZASADA (SP USTRONIE MORSKIE) - 58,22

3. MARTA KUCHARYCZ (SP USTRONIE MORSKIE) - 59,25
 

Konkurencja 13: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. II – III Gim. (roczniki 2003 – 2002):

1. JAKUB NOWAK (G - SP 3 KOSZALIN) - 35,86

2. WIKTOR MAKOWSKI (G - SP USTRONIE MORSKIE) - 37,40

3. ADRIAN ZANIEWICZ (G - SP GOŚCINO) - 47,37
 

Konkurencja 14: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. IV – V SP (roczniki 2007 – 2006):

1. ROKSANA HOFMAN (SP USTRONIE MORSKIE) - 33,95

2. MARIA MAKOWSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 36,31

3. JUSTYNA KLIMOROWSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 36,86
 

Konkurencja 15: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. IV – V SP (roczniki 2007 – 2006):

1. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI (SP 3 KOSZALIN) - 37,16

2. PIOTR RADKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 39,82

3. MATEUSZ ŚWIECKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 40,62
 

Konkurencja 16: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. VI – VII SP (roczniki 2005 – 2004):

1. ZUZANNA PYTLOCH (SP USTRONIE MORSKIE) - 33,65

2. MARCELINA BIELAK (SP USTRONIE MORSKIE) - 40,30

3. JAGODA BIEŃKO (SP GOŚCINO) - 45,40
 

Konkurencja 17: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. VI – VII SP (roczniki 2005 – 2004):

1. KRZYSZTOF ZAJĄC (SP USTRONIE MORSKIE) - 34,79

2. FILIP LUBACZ (SP 3 KOSZALIN) - 35,26

3. ERNEST ŻUBRYJ (SP MIELNO) - 36,13
 

Konkurencja 18: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. II – III Gim. (roczniki 2003 – 2002):

1. ANNA STECYNA (SP 3 KOSZALIN) - 44,28

2. MAJA ZABŁOCKA (SP MIELNO) - 44,87

3. MARTA OLESZCZUK (SP USTRONIE MORSKIE) - 45,56
 

Konkurencja 19: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. II – III Gim. (roczniki 2003 – 2002):

1. TOMASZ KOTLIŃSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 28,93

2. JAKUB NOWAK (SP 3 KOSZALIN) - 29,68

3. ANTONI SZKLARSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 31,21
 

Konkurencja 20: kl. IV – VII SP ( roczniki 2004 – 2007 ) – sztafeta mieszana 4 x 25 m stylem dow. (2 dz + 2 chł.) – łączny wiek zawodników 46 lat

1. SP USTRONIE MORSKIE - 1.04,09

DAMIAN KUBIAK, 

KRZYSZTOF ZAJĄC,

ZUZANNA PYTLOCH, 

MARIA MAKOWSKA,

2. SP USTRONIE MORSKIE - 1.09,09

KAROL WOLNIEWICZ,

MATEUSZ ŚWIECKI,

ROKSANA HOFMAN,

JUSTYNA KLIMOROWSKA

3. SP 3 KOSZALIN - 1.23,32

ZUZANNA CHLEBANOWSKA

ZUZANNA WRZESZCZ

EMILIA KILIAN

ŁUKASZ WIŚNIEWSKI
 

Konkurencja 21: kl. II – III GIM. ( roczniki 2002 – 2003 ) - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dow. (2 dz + 2 chł )

1. G - SP KOSZALIN - 2.40,25

KAROLINA JANIK 

FILIP LUBACZ

ANNA STECYNA

JAKUB NOWAK

2. G - SP USTRONIE MORSKIE - 2.41,00 

ALEKSANDRA LIPSKA 

PATRYCJA ZASADA

ANTONI SZKLARSKI

TOMASZ KOTLIŃSKI

3. G - SP MIELNO - 2.44,76

ERNEST ŻUBRYJ 

JAKUB MIERZEJEWSKI

MAJA ZABŁOCKA

NATALIA TRĄBKA

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w sportowej zabawie!

Czytaj także: