X
2016-05-16

Najlepsi w pływaniu

Uczniowie naszej szkoły podstawowej wystartowali w XI Amatorskich Międzyszkolnych Zawodach Pływackich ,,Umiem Pływać!” rozegranych w dniu 13 maja br. w Parku Wodnym w Koszalinie. Z bardzo dużą przewagą punktową zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. Drużynę stanowili: Bernadeta Cap, Roksana Hofman, Justyna Klimorowska, Maria Makowska, Jakub Byczkowiak, Piotr Radka, Mateusz Świecki, Karol Wolniewicz, Marcelina Bielak, Nicole Roszczyńska, Aniela Szklarska, Krzysztof Zając, Damian Kubiak, Julia Nowicka, Julia Żolik, Karina Wachowicz, Marta Walkowiak, Aleksander Czachorowski, Oskar Malarewicz, Katarzyna Pluta, Aleksandra Lipska, Patrycja Zasada, Antoni Szklarski, Rafał Kubiak i Wojciech Bedus.
Galeria zdjęć:
https://picasaweb.google.com/108003848469621533968/6284694718517016929
 

Indywidualne wyniki naszych zawodników:

Konkurencja: dziewczęta – rocznik 2007 – 2006 – 25 m stylem grzbietowym:
I miejsce: Bernadeta Cap – 21,84 sek.
II miejsce: Roksana Hofman – 21,86 sek.
III miejsce: Justyna Klimorowska – 22,65 sek.
V miejsce: Maria Makowska – 23,42 sek.
Konkurencja: chłopcy – rocznik 2007 – 2006 – 25 m stylem grzbietowym:
I miejsce: Piotr Radka – 23,31 sek.
V miejsce: Karol Wolniewicz – 26,68 sek.
VII miejsce: Mateusz Świecki – 27,93 sek.
Konkurencja: dziewczęta – rocznik 2007 – 2006 – 25 m stylem dowolnym:
I miejsce: Bernadeta Cap – 18,96 sek.
II miejsce: Maria Makowska – 19,3 sek.
III miejsce: Roksana Hofman – 19,49 sek.
IV miejsce: Justyna Klimorowska – 20,65 sek.
Konkurencja: chłopcy – rocznik 2007 – 2006 – 25 m stylem dowolnym:
IV miejsce: Piotr Radka – 21,95 sek.
VI miejsce: Jakub Byczkowiak – 22,56 sek.
VII miejsce: Mateusz Świecki – 22,65 sek.
XVII miejsce: Karol Wolniewicz – 26,27 sek.
Konkurencja: sztafety mieszane – rocznik 2007 – 2006 – 4 x 25 m dowolnym:
I miejsce zespół w składzie: Bernadeta Cap, Roksana Hofman, Karol Wolniewicz, Piotr Radka – 1.23,6 min.
II miejsce zespół w składzie: Justyna Klimorowska, Maria Makowska, Jakub Byczkowiak, Mateusz Świecki – 1.31,3 min.
Konkurencja: dziewczęta – rocznik 2005 – 25 m stylem grzbietowym:
I miejsce: Nicole Roszczyńska – 20,11 sek.
III miejsce: Aniela Szklarska – 24,12 sek.
IV miejsce: Marcelina Bielak – 24,53 sek.
Konkurencja: chłopcy – rocznik 2005 – 25 m stylem grzbietowym:
I miejsce: Krzysztof Zając – 18,66 sek.
VI miejsce: Damian Kubiak – 22,5 sek.
Konkurencja: dziewczęta – rocznik 2005 – 25 m stylem dowolnym:
I miejsce: Nicole Roszczyńska – 19,02 sek.
III miejsce: Marcelina Bielak – 20,0 sek.
IV miejsce: Aniela Szklarska – 20,3 sek.
Konkurencja: chłopcy – rocznik 2005 – 25 m stylem dowolnym:
I miejsce: Krzysztof Zając – 16,14 sek.
IV miejsce: Damian Kubiak – 18,41 sek.
Konkurencja: sztafety mieszane – rocznik 2005 – 4 x 25 m dowolnym:
I miejsce zespół w składzie: Marcelina Biela, Nicole Roszczyńska, Damian Kubiak, Krzysztof Zając – 1.16,5 min.
Konkurencja: dziewczęta – rocznik 2004 – 25 m stylem klasycznym:
III miejsce: Julia Żolik – 24,2 sek.
V miejsce: Marta Walkowiak – 27,11 sek.
VIII miejsce: Julia Nowicka – 30,65 sek.
Konkurencja: chłopcy – rocznik 2004 – 25 m stylem klasycznym:
XII miejsce: Aleksander Czachorowski – 32,18 sek.
Konkurencja: dziewczęta – rocznik 2004 – 25 m stylem dowolnym:
VIII miejsce: Julia Nowicka – 19,47 sek.
X miejsce: Julia Żolik – 20,0 sek.
XX miejsce: Marta Walkowiak – 23,59 sek.
XXII miejsce: Karina Wachowicz – 24,64 sek.
Konkurencja: chłopcy – rocznik 2004 – 25 m stylem dowolnym:
XVI miejsce: Aleksander Czachorowski – 21,53 sek.
XX miejsce: Oskar Malarewicz – 22,18 sek.
Konkurencja: sztafety mieszane – rocznik 2004 – 4 x 25 m dowolnym:
VIII miejsce zespół w składzie: Julia Żolik, Julia Nowicka, Aleksander Czachorowski, Oskar Malarewicz – 1.37,0 min.
Konkurencja: dziewczęta – rocznik 2003 – 50 m stylem klasycznym:
X miejsce: Patrycja Zasada – 1.06,6 min.
Konkurencja: chłopcy – rocznik 2003 – 50 m stylem klasycznym:
III miejsce: Antoni Szklarski – 49,33 sek.
X miejsce: Rafał Kubiak – 57,62 sek.
Konkurencja: dziewczęta – rocznik 2003 – 50 m stylem dowolnym:
XV miejsce: Katarzyna Pluta – 52,07 sek.
XX miejsce: Aleksandra Lipska – 56,64 sek.
Konkurencja: chłopcy – rocznik 2003 – 50 m stylem dowolnym:
I miejsce: Antoni Szklarski – 35,34 sek.
III miejsce: Rafał Kubiak – 36,34 sek.
Konkurencja: sztafety mieszane – rocznik 2003 – 4 x 25 m dowolnym:
IV miejsce zespół w składzie: Aleksandra Lipska, Katarzyna Pluta, Rafał Kubiak, Antoni Szklarski – 1.22,1 min.
Konkurencja: sztafety mieszane z udziałem rodziców – 4 x 25 m dowolnym:
I miejsce: SP Ustronie Morskie (Roksana Hofman z tatą i Julia Żolik z tatą) – 1.12,8 min.
III miejsce: SP Ustronie Morskie (Nicole Roszczyńska z tatą i Julia Nowicka z tatą) – 1.15,4 min.
VII miejsce: SP Ustronie Morskie (Maria Makowska z tatą i Karol Wolniewicz z tatą) – 1.30,6 min.
Czworo naszych uczniów zostało nagrodzonych statuetkami najlepszych pływaków w swoich kategoriach wiekowych. Wyróżnienia otrzymali: Bernadeta Cap w kategorii klas III, Nicole Roszczyńska i Krzysztof Zając w Kategorii klas IV oraz Antoni Szklarski w kategorii klas VI.
 

Czytaj także: