Oficjalna strona Gminy Ustronie Morskie
Pogoda:  częsciowe zachmurzenie16.5°C,1017hPa pd.-zach. 6.8km/hwilgotność powietrza79%
Ustronie Morskie
Dofinansowano z UE
Budowa ścieżki rowerowej
Konkurs fotograficzy
Dożynki 2007 Ustronie Morskie
Spotkanie na Nadbrzeżnej
Partnerzy Gminy Ustronie Morskie
Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne MORKA
Trasy Turystyczne w gminie Ustronie Morskie
Ilość odwiedzin:
5367266

Aktualności

2017-08-10 VI Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego HELIOS CUP 2017

Słońce, ciepły wiatr i gorąca atmosfera na kortach – to coroczne klimaty towarzyszące tenisowej rywalizacji, która miała miejsce w dniu 05.08.2017 roku na kortach Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios w Ustroniu Morskim.
W tym roku podczas szóstej edycji Helios Cup do rywalizacji o zwycięstwo stanęli w głównej mierze coroczni uczestnicy, którym przepadła do gustu wakacyjna formuła turnieju.
Wśród nich był ubiegłoroczny zwycięzca – Mateusz Gort, który zwyciężając również i w tym roku potwierdził swoja wysoka formę. Jego przeciwnikiem w finałowej rozgrywce był Michał Koziarek, który pierwszy raz brał udział w naszych zawodach i jak się okazało z przebiegu gry – był bliski zwycięstwa. Wynik 7:5 i 6:4 nie w pełni  odzwierciedla walkę na korcie między finalistami, gdyż prawie w każdym gemie o wygraniu decydowały kilkukrotne wyrównania, przewagi i przełamania.
W walce o trzecie miejsce na podium stanął najmłodszy uczestnik – Mateusz Łata, który pomimo 15 lat wykazał się silnym charakterem w sportowej walce z Pawłem Cieślą – zawodnikiem trenującym od zaledwie dwóch miesięcy.
Wszyscy uczestnicy mieli możliwość pomiędzy swoimi meczami zregenerować się w basenie, który bezpośrednio przylega do kortów tenisowych, co stanowiło dla wszystkich uczestników dodatkową atrakcję.    


Podziękowania należą się również wszystkim sponsorom turnieju za sportowe wsparcie i ufundowane nagrody: 
- BURCO DEVELOPMENT POLSKA

- SEASIDE PARK

- RIS REKLAMY KOŁOBRZEG

- BABOLAT

- AKADEMIA SPORTU I REKREACJI 

Share |
Czytaj także:
Awaria sieci telefonicznej – brak możliwości połączenia.
Uprzejmie informujemy, że ze względu na awarię sieci telefonicznej mogą występować problemy w połączeniu telefonicznym z Urzędem Gminy w Ustroniu Morskim oraz z jednostkami organizacyjnymi gminy.  czytaj więcej »
KWIECISTE GWIAZDY w amfiteatrze
W poniedziałek, 14 sierpnia w ustrońskim amfiteatrze wystąpił TEATR TAŃCA KWIECISTE GWIAZDY z Ukrainy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.   czytaj więcej »
Dożynki 2017
2017-08-16 Dożynki 2017
Zapraszamy Państwa na tegoroczne Dożynki Gminne, które odbędą się w sobotę 2 września na stadionie w Ustroniu Morskim przy ul. Wojska Polskiego oraz do zapoznania się z programem imprezy.   czytaj więcej »
XVII Rajd rowerowo – pieszy do dębu „Bolesław".
19 sierpnia, w dniu imienin "Bolesława" zapraszamy wszystkich miłośników przyrody na rajd rowerowo – pieszy do najstarszego dębu w Polsce.  czytaj więcej »
Zawody strzeleckie - wyniki
15 sierpnia 2017 r. odbyły się zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego z okazji Święta Wojska Polskiego o puchar Prezesa Koła Nr 20 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. czytaj więcej »
Aktualności    |    O Gminie    |    Władze Gminy    |    Zamówienia    |    Ogłoszenia    |    Nieruchomości    |    Turystyka    |    Rada Gminy    |    Sport i rekreacja    |    Noclegi    |    Kontakt    |    Przetargi    |    XIV Spotkania z Satyrą i Karykaturą "Morka"

© 2011 Urząd Gminy Ustronie Morskie, ul. Rolna 2, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 535
sekretariat@ustronie-morskie.pl, www.ustronie-morskie.pl

Noclegi:

www.fajnewczasy.pl/noclegi/ustronie_morskie

www.fajnewczasy.pl/noclegi/sianozety

www.czasnadmorze.pl

Polecamy: Zobacz oferty nieruchomość nad morzem sprzedaż ziemia i grunty inwestycyjne. Zobacz również aktualne przetargi nieruchomości nad morzem