2015-05-04

Turniej golfowy w ALTE FARM w Rusowie

W dniu 03 maja, w gościnnym gospodarstwie „ALTE FARM” w Rusowie odbyła się kolejna edycja turnieju golfowego o Puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie. Na 9 – dołkowym polu PAR 34 o jak najlepsze wyniki, czyli jak najmniejszą liczbę uderzeń walczyło 11 uczestników turnieju. Walka była niesamowicie zacięta, gdyż różnice między poszczególnymi zawodnikami były minimalne. Dopiero finałowa dogrywka zadecydowała o poszczególnych miejscach w turnieju. I tak pierwsze miejsce z wynikiem 47 uderzeń zajął Andrzej Ciba. O jedno uderzenie więcej miał Mieczysław Kuchciak (48 uderzeń), który zajął II miejsce. Na podium znalazł się także Witold Kosicki z wynikiem 49 pkt. Kolejne miejsca rankingowe zajęli:
IV miejsce – Marek Rojek (49 uderzeń) – po dogrywce
V miejsce – Andrzej Nogły (49 uderzeń) – po dogrywce
VI miejsce – Emilia Kosicka (55 uderzeń) – po dogrywce
VII miejsce – Artur Zychla (55 uderzeń) – po dogrywce
VIII miejsce – Łukasz Różycki (56 uderzeń)
IX miejsce – Jan Wendland (58 uderzeń)
X miejsce – Marek Kopczyński (69 uderzeń)
XI miejsce – Janusz Kowalczyk (70 uderzeń)
W imieniu wójta gminy nagrody i gratulacje wręczył golfistom sekretarz – Tomasz Grobla, dziękując jednocześnie gospodarzom za profesjonalne przygotowanie imprezy oraz wspaniałą, rodzinną atmosferę, która od wielu lat towarzyszy uczestnikom tego sportowego wydarzenia. Na zakończenie imprezy na wszystkich czekał przepyszny grill oraz produkty regionalne z gospodarstwa agroturystycznego ALTE FARM z Rusowa.

Każdy, kto chce spróbować swoich sił i nauczyć się gry w golfa, może skorzystać z indywidualnych lekcji pod okiem profesjonalnych instruktorów Państwa Anny i Volkhard- a Britzen. Szczegóły oferty znajdą Państwo w poniższym linku.