2015-05-04

Majówka z wędką

03 maja 2015 r. przy rzeczce Czerwonej, 17 zawodników stanęło na starcie zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Koła PZW 78 Ustronie Morskie. Po przeprowadzonym losowaniu miejsc wędkarze udali się na stanowiska, gdzie przygotowali sprzęt wędkarski i przynęty. W sumie złowiono 34 ryby, w większości były to leszcze, płotki i okonie. W tym roku tytuł Mistrza Koła zdobył Sławomir Masiak uzyskując 477 pkt., tuż za nim na II miejscu uplasował się Robert Radecki z 254 pkt. Ostatnie miejsce na podium wywalczył Andrzej Darabasz z wynikiem 191 pkt. Specjalne wyróżnienia i nagrody trafiły także do rąk pań startujących w zawodach: Mai Lorentz z Willmersdorf(Niemcy), Moniki Santowskiej z Mielna oraz Małgorzaty Iwańczyk z Ustronia Morskiego.  Zawody tradycyjnie zostały zakończone wspólnym grillem.